Atakum Gayrimenkul Danışmanlığı

Atakum Gayrimenkul Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığı alıcıyla satıcı arasındaki iletişime ortak olmaktır.


Mrz Gayrimenkul Danışmanlık olarak arsa, ofis, dükkan, ev, iş yeri, arazi, villa, daire bütün ihtiyaçlarınıza cevap vermek için kurumsal enerjimizi sizin için harekete geçiriyoruz.

 
Samsun'da her semtte her bütçeye uygun bir gayrimenkul  bulunur sloganıyla yatırımcılarımıza yardımcı olma fikrini hayata geçiriyoruz.

 

Kurumsal firmaların yer belirlemesine yardımcı oluyoruz. Yeni yapı planı olan müttehitlerimize en özel coğrafi konumları belirliyor satış departmanı olarak ortaklığımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimize en uygun yatırım seçeneklerini araştırıyor bugünün likidini yarının kazanımı olarak elde etmeleri için fikirler geliştiriyoruz. 
 

Sizin mutluluğunuzda pay sahibi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Atakum Gayrimenkul Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığı alıcıyla satıcı arasındaki iletişime ortak olmaktır.

Atakum Emlak Danışmanlığı

Mrz Gayrimenkul Danışmanlık siz değerli müşterilerine akılcı ve karlı seçene

Atakum Arsa Alım Satımı

Arsa alım satım işlemleri, tapuya gitmeden önce ve tapu dairesinde yapılacaklar ola

Yorumlar

Selim Başaran
5 Yıldız

Çok ilgili , daire kiralama sürecimizde her konuda bilgili ve yardımcı oldular Mrz Gayrimenkul Ailesine teşekkür ederim.Çalışma hayatında genç bir arkadaş olarak başarılar dilerim.

Bora Denev
5 Yıldız

Samsun ve çevresinde alım satım kiralama vb… tüm ihtiyaçlarınıza çözüm noktasındasınız. Tüm işlemlerinize kendi adıma garanti veriyorum ve kefil oluyorum,güvenin adresindesiniz,her zaman yanınızdayız…