Hakkımızda

 

Samsun ilinde siz değerli müşterilerine hizmet veren Mrz Gayrimenkul Danışmanlık isimli işletmemiz sunduğu hizmet ile her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu hizmet sayesinde takdir ve memnuniyet kazanmaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize daire ve arsa alım satımlarında kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Arsa veya daire almak için işletmemize geldiğiniz zaman sizler ile kısa bir ön görüşme yapmak suretiyle şartları belirlemekteyiz. Bütçenizi, istediğiniz özellikleri belirlemek suretiyle sizlere en uygun olan daire ve arsaları sunmaktayız. Bu arsa ve dairelerin sizlere gösterilmesi aşamasında bizlere ait araçlar ile sizlere gösterimleri yapılmakta, deneyimli elemanlarımız tarafından tüm özellikleri eksiksiz bir şekilde sizlere sunulmakta ve karar vermenize yardım sağlanmaktadır.

 

İşletme olarak alım veya satımlarını gerçekleştirdiğiniz arsa ve evlerin tüm tapı işlemleri işletmemiz bünyesinde çalışan elemanlar tarafından yapılmakta ve sizlere sadece imza aşaması kalmaktadır. Ayrıca işletme olarak sizlere piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sunmakta ve maddi olarak zorlanmadan gayrimenkul hizmeti almanız sağlanmaktadır. İşletme olarak alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek nezih bir şekilde pazarlık aşamasının gerçekleşmesini sağlamaktayız. Pazarlığı tamamlanan gayrimenkuller için satış sözleşmesi imzalanmakta ve daha sonra tapu işlemleri başlatılmaktadır.

 

Sizlerin de bu şekilde profesyonel, uygun fiyatlı ve deneyimli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Samsun gayrimenkul sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Atakum Arsa Alım Satımı

Arsa alım satım işlemleri, tapuya gitmeden önce ve tapu dairesinde yapılacaklar ola

Atakum Emlak Danışmanlığı

Mrz Gayrimenkul Danışmanlık siz değerli müşterilerine akılcı ve karlı seçene

Atakum Gayrimenkul Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığı alıcıyla satıcı arasındaki iletişime ortak olmaktır.

Yorumlar

Selim Başaran
5 Yıldız

Çok ilgili , daire kiralama sürecimizde her konuda bilgili ve yardımcı oldular Mrz Gayrimenkul Ailesine teşekkür ederim.Çalışma hayatında genç bir arkadaş olarak başarılar dilerim.

Bora Denev
5 Yıldız

Samsun ve çevresinde alım satım kiralama vb… tüm ihtiyaçlarınıza çözüm noktasındasınız. Tüm işlemlerinize kendi adıma garanti veriyorum ve kefil oluyorum,güvenin adresindesiniz,her zaman yanınızdayız…